تبلیغات
حقایقی ازقرآن،نقدوهابیت،پاسخ به شبهات وهابیت. - قاچاق انسان ثواب دارد به شرطی که گران نگیرند!!
کارشناس یک شبکه وهابی، قاچاق انسان را حلال و عمل خیر معرفی کرد.

به گزارش ظهور، کارشناس وهابی شبکه وصال فارسی که چندی پیش قاچاق را جایز دانسته و از میان تمام مصادیق قاچاق تنها قاچاق مواد مخدر را حرام کرده بود، بار دیگر به تایید گفته های خود پرداخت.
ملازاده چندی پیش در پاسخ به ایمیلی مدعی شده بود که
فقط قاچاق مواد مخدر حرام است. وی بار دیگر با اشاره به انتشار گفته هایش در سایت جام نیوز، به توضیح بیشتر منظور خود پرداخت.
وی ضمن جبهه گیری در برابر خبر جام نیوز گفت: «برنج را دولت ممنوع کند آیا این قاچاق است! آیا این حرام است؟ چای را دولت ممنوع کند قاچاق محسوب می شود! آیا این حرام است؟»
مشخص نیست که منظور ملازاده از اینکه «دولت برنج را ممنوع می کند»! چیست اما بسیار روشن است که تمام دولت های جهان به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی قوانینی را برای واردات و صادرات محصولات مفید وضع می کنند. ممنوعیت جابجایی تولیدات زیانبار یا ورود و خروج غیر قانونی اتباع خارجی نیز از همین مقوله است. تمام این قوانین به منظور آسیب ندیدن کشاورزان و تولید کنندگان داخلی و حفظ امنیت اجتماعی در هر کشور صورت می گیرد.
وی پس از این ادعای غیر علمی و مضحک ضمن توهین به دولت ایران مدعی شد: «ضربه زدن به این دولت مشرک عبادت است. نفع رساندن به این دولت حرام است.»
ملازاده در ادامه سخنان خود ممنوعیت قاچاق در تمام کشور های جهان را نیز انکار کرد، در حالی که قاچاق یعنی «واردات و صادرات غیر قانونی کالا و انسان» و در خود این معنی، وجود منع قانونی بسیار روشن است. شاید بهتر بود ملازاده از چند کشور که در آنها قاچاق آزاد است برای معرفی به مخاطبان خود نام می برد!
وی در سخنانی عجیب از قاچاق زنان و کودکان نیز حمایت کرد و مدعی شد: «مثلا اگر کسی یک نفر از برادران افغان را از زاهدان به بندر عباس منتقل کند.این فرد گناه کرده است؟…نخیر گناه نکرده بلکه کار خیر هم کرده به شرطی که ازش گران نگیرد!»
سخنان این کارشناس وهابی گویای آن است که وی حتی تعریف قاچاق را نمی داند و نمی تواند بین ورود و خروج قانونی و غیر قانونی به یک کشور تفاوت قائل شود و جالب تر آن که وی راجع به موضوعی که حتی به درستی معنای آن را نمی داند به سادگی فتوا می دهد.